1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2004-2005
  4. Vysočina

Výsledky ročníku

Open Vysočina 2004

Polofinále Mistrovství České republiky

Poř. Titul Jméno EloF EloN FED Kat. Body Prog. Bh
1 GM Lechtynsky Jiri 2480 0 CZE 7 39 52,5
2 IM Cvek Robert 2461 0 CZE 7 38,5 54
3 GM Vokac Marek Ing. 2483 0 CZE 7 37 52,5
4 IM Klima Lukas 2432 0 CZE 6,5 36,5 50,5
5 IM Talla Vladimir 2385 0 CZE 6,5 35,5 53
6 GM Blatny Pavel 2460 0 CZE 6,5 32,5 47
7 IM Simacek Pavel 2439 0 CZE 6,5 32 48
8 IM Bernasek Jan 2395 0 CZE U20 6,5 31,5 47
9 IM Laznicka Viktor 2434 0 CZE U18 6 30 45
10 IM Trichkov Vasil 2337 0 CZE 6 30 44,5
11 Haba Zdenek Ing. 2254 0 CZE 6 27,5 45
12 Cifka Stanislav 2302 0 CZE U18 5,5 33 51
13 IM Berezjuk Sergej 2381 0 CZE 5,5 32,5 48,5
14 FM Jasny Stanislav 2311 0 CZE 5,5 32 49,5
15 IM Jirka Jiri 2406 0 CZE 5,5 31,5 48,5
16 GM Polak Tomas 2482 0 CZE 5,5 31 47
17 Dolezal Radoslav 2420 0 CZE 5,5 29,5 45,5
18 Zeleny Tomas 2254 0 CZE U18 5,5 28 44,5
19 Bartos Jan 2241 0 CZE 5,5 27 44,5
20 WGM Jackova Jana 2403 0 CZE 5,5 26 40,5
21 IM Sikora-Lerch Jan 2320 0 CZE S60 5,5 25,5 38,5
22 Priborsky Ivo 2205 0 CZE U20 5,5 25 37
23 IM Freisler Pavel 2303 0 CZE 5 29 44
24 Kanovsky David 2286 0 CZE U20 5 27 44
25 IM Vavra Pavel 2393 0 CZE 5 26 44
26 FM Kozak Milos Ing. 2265 0 CZE 5 25,5 41,5
27 WIM Blazkova Petra 2226 0 CZE 5 24,5 41
28 Priborsky Jan 2274 0 CZE U18 5 23,5 40,5
29 Simek Petr (86) 2151 0 CZE U20 5 22,5 45
30 Umanec Filip 2089 0 CZE U20 5 21 38,5
31 Biolek Richard Jr 2076 0 CZE U18 5 21 36,5
32 Studnicka Tomas 2302 0 CZE U20 4,5 28 47
33 Holeksa Zdenek 2223 0 CZE U20 4,5 26,5 47
34 Tuma Jiri 2192 0 CZE U20 4,5 25,5 43,5
35 Cernousek Lukas 2378 0 CZE 4,5 25,5 37
36 Kuba Jindrich 2194 0 CZE U20 4,5 25 35,5
37 Chalupa Ivan 2135 0 CZE U20 4,5 23,5 42,5
38 Rosko Lubos 2221 0 CZE U18 4,5 23,5 38,5
39 Toman Jan 2103 0 CZE U18 4,5 22 39,5
40 Jelinek Vaclav 2131 0 CZE 4,5 21 42,5
41 Vymazal Bronislav 2123 0 CZE U18 4,5 21 40
42 Kulovana Eva 2134 0 CZE U18 4,5 20,5 42,5
43 Sedy Pavel 2219 0 CZE 4,5 20,5 39
44 Filipi Stepan 1979 0 CZE U20 4,5 16 40
45 Kozak Petr 2158 0 CZE 4 24 40
46 WFM Holusova Tana 2153 0 CZE U20 4 21,5 38
47 Ruzicka Milan 2071 0 CZE 4 21,5 34,5
48 Pertlova Sona 2098 0 CZE U18 4 20,5 41
49 Havlik Jan 2136 0 CZE U18 4 20 41,5
50 Rojicek Vojtech 2108 0 CZE U18 4 19 39,5
51 Sedlacek Jiri 2069 0 CZE 4 19 38
52 Krejci Jan 2056 0 CZE U18 4 18 37,5
53 Toman Jaroslav 2145 0 CZE U20 4 17 37
54 Nemcova Katerina 2062 0 CZE U18 4 16,5 34
55 Hejl Jaroslav 2081 0 CZE U18 4 15,5 32,5
56 Ondrejat Miroslav 2072 0 CZE 3,5 20,5 41
57 Vachtfeidl Petr Ing. 2060 0 CZE 3,5 20 40,5
58 Valickova Petra 1900 0 CZE U18 3,5 19,5 41
59 Ponizil Cyril 2111 0 CZE U18 3,5 17 33,5
60 Roubalik Jakub 2065 0 CZE U18 3,5 13 29
61 Zakoucka Adela 2039 0 CZE U18 3 15 35,5
62 Netusil Jakub 0 1908 CZE U20 3 15 33,5
63 Ondrova Michaela 0 1873 CZE U18 3 14 34
64 Cihak Jiri 1924 0 CZE U20 3 13,5 33,5
65 Linhart Jan 0 1934 CZE U18 3 13,5 31,5
66 Valickova Martina 2063 0 CZE U20 3 13 33
67 Krcal Michal 2025 0 CZE U18 3 12,5 32,5
68 Nemcova Kristyna 2047 0 CZE U18 3 11,5 32,5
69 Uherek Michal 1897 0 CZE U18 3 11 30
70 Karasek Lukas 0 2035 CZE U18 3 9,5 28,5
71 Ruzicka Petr Ing. 2256 0 CZE 2,5 18,5 27,5
72 Kociscak Jiri 1977 0 CZE U18 2,5 12 33,5
73 Balkova Anna 0 1984 CZE U18 2,5 8,5 30,5
74 Vala Filip 0 1974 CZE U18 2 11,5 34,5
75 Stankova Zuzana 0 1369 CZE U20 1,5 12 34

OPEN VYSOČINA

Poř. Jméno EloF EloN FED Kat. Body Prog.
1 Hrbolka Ladislav Jr 2213 0 CZE 7 36
2 Sochor Stanislav 2137 0 CZE 6,5 37,5
3 Lawrence Danyul 2078 0 USA 6,5 33,5
4 Kapusta Petr 2132 0 CZE 6,5 29
5 Pesola Jyrki 2039 0 FIN 6 31,5
6 Juricek Stanislav 2219 0 CZE 6 31
7 Zeman Arnost MUDr. 2091 0 CZE 6 29
8 Stanek Stanislav 2109 0 CZE 5,5 33,5
9 Herskovic Radek 2148 0 CZE 5,5 31,5
10 Snorek Milan 2213 0 CZE S60 5,5 30
11 Knors Rudy 2054 0 BEL 5,5 28,5
12 Riska Lubomir 2216 0 CZE 5,5 28
13 Stehlik Jiri 2151 0 CZE 5,5 28
14 Splichal Petr Mgr. 2040 0 CZE 5,5 28
15 Potyavin Igor 2082 0 RUS 5,5 27
16 Provaznik Jiri 0 1941 CZE 5,5 25,5
17 Horyna Josef 1940 0 CZE S60 5 29,5
18 Bilek Roman 2076 0 CZE 5 29,5
19 Kralovsky Martin 2027 0 CZE 5 28,5
20 Endler Boris 2060 0 CZE 5 26
21 Lesinski Zdzsislaw 0 1950 POL 5 25
22 Broz Pavel 0 1831 CZE 5 24
23 Gablech Imrich 0 1815 CZE U16 5 23
24 Slacik Johann 0 1765 AUT 5 21,5
25 Benak Jaroslav 0 1697 CZE 5 20,5
26 Ochman Tomas 1940 0 CZE 4,5 25,5
27 Zpevak Milan 1983 0 CZE 4,5 25
28 Partl Ondrej 0 1710 CZE 4,5 23,5
29 Svagerka Michal 0 1676 CZE 4,5 23
30 Kellner Petr 0 1926 CZE 4,5 21,5
31 Majerik Vladimir 2080 0 CZE 4,5 19
32 Vavrousek Petr 1948 0 CZE S60 4 22,5
33 Umancova Barbora 0 1819 CZE 4 21,5
34 Svoboda Robert 0 1568 CZE 4 19
35 Somer Jakub 0 1635 CZE U16 4 18,5
36 Kirs Pavel 0 1628 CZE 4 17
37 Kosov Igor 0 1750 RUS 4 15
38 Horak Jaroslav 0 1637 CZE S60 4 12
39 Ziabari Morteza 1970 0 GER 3,5 24
40 Ondrak Marek 0 1440 CZE 3,5 19
41 Kocourkova Zuzana 0 1447 CZE U16 3,5 13,5
42 Kouba Stanislav 0 1546 CZE 3,5 12,5
43 Vanek Marian 0 1596 CZE 3 17,5
44 Linhart Jaroslav 0 1250 CZE 3 15
45 Kliment Jan 0 1459 CZE 3 13,5
46 Zelena Monika 0 1336 CZE U16 3 13
47 Melounova Ivana 0 1350 CZE U16 2 10
48 Kaser Jiri 0 1350 CZE U16 1,5 7
49 Simon Adam 0 1550 CZE U16 1,5 4
50 Beranek Ondrej 0 1550 CZE U16 1 7
51 Mouryc Tomas 0 1686 CZE 0 0

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑