1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2005-2006
  4. Vysočina

Výsledky ročníku

Open Vysočina 2005

Polofinále Mistrovství ČR mužů a Mistrovství ČR juniorů do 18 a 20 let

Poř. Titul Jméno EloF EloN FED Kat. Body MBh
1 IM Simacek Pavel 2462 2453 CZE 7 38,5
2 GM Polak Tomas 2488 2493 CZE 6,5 41,5
3 IM Cvek Robert 2489 2479 CZE 6,5 41
4 IM Bernasek Jan 2435 2458 CZE U20 6,5 38,5
5 GM Volosin Leonid 2469 2477 CZE 6,5 38,5
6 Rojicek Vojtech 2225 2153 CZE U18 6,5 38
7 IM Jackova Jana 2340 2386 CZE 6,5 36,5
8 IM Klima Lukas 2444 2446 CZE 6,5 36,5
9 GM Vokac Marek Ing. 2466 2441 CZE 6 42
10 Kanovsky David 2334 2328 CZE U20 6 36
11 Priborsky Jan 2289 2320 CZE U18 6 35
12 Priborsky Ivo 2282 2240 CZE U20 5,5 38
13 IM Talla Vladimir 2450 2401 CZE 5,5 38
14 Tuma Jiri 2274 2235 CZE U20 5,5 37
15 Folk Petr Ing. 2199 2246 CZE 5,5 36,5
16 Petr Martin 2386 2331 CZE U18 5,5 35,5
17 IM Sikora-Lerch Jan 2323 2324 CZE S60 5,5 35,5
18 Jedlicka Ales 2296 2288 CZE 5,5 35
19 FM Kulhanek Tomas 2398 2389 CZE 5,5 34,5
20 Novotny Michal 2224 2213 CZE 5,5 34,5
21 Haba Zdenek 2270 2277 CZE 5,5 31
22 IM Jirka Jiri 2386 2391 CZE 5 38
23 Cifka Stanislav 2315 2347 CZE U20 5 36,5
24 Vymazal Bronislav 2200 2212 CZE U20 5 35
25 IM Freisler Pavel 2297 2308 CZE 5 34
26 Pokorny Petr 2223 2251 CZE 5 34
27 Simek Petr 2230 2240 CZE U20 5 33,5
28 Postupa sen. Pavel Ing. 2079 2128 CZE 5 32,5
29 FM Jasny Stanislav 2315 2341 CZE 5 32,5
30 Folkova Martina 2179 2149 CZE 5 30,5
31 Kozlicek Lubomir 2149 2171 CZE 5 29,5
32 Stross Frantisek 2303 2272 CZE 5 28
33 Havlik Jan 2218 2185 CZE U20 4,5 37,5
34 GM Blatny Pavel 2525 2533 CZE 4,5 36
35 Routner Jakub 2088 2070 CZE U20 4,5 35
36 Vyskocil Neklan 2291 2322 CZE 4,5 34
37 WI M Cedikova Katerina 2253 2262 CZE 4,5 34
38 Balhar Jan 2230 2098 CZE U20 4,5 33
39 Kovar Vojtech 2156 2205 CZE 4,5 32
40 Bina Josef 2121 2097 CZE 4,5 32
41 Cernousek Lukas 2355 2375 CZE 4,5 32
42 Jiruse Josef Mgr. 2119 2127 CZE 4,5 31,5
43 Hodova Lucie 2094 2112 CZE 4,5 31
44 Bujnoch Radek 2192 2210 CZE 4,5 31
45 FM Kozak Milos Ing. 2250 2247 CZE 4,5 30
46 Kuncar Petr 2016 2119 CZE U20 4,5 29
47 Pinc Miroslav 2201 2205 CZE 4,5 28,5
48 FM Bartos Jan 2252 2289 CZE 4,5 27,5
49 Siebenburger Vlastimil Ing. 2089 2173 CZE 4,5 27
50 Splichal Stanislav 2211 2206 CZE 4,5 26,5
51 Duda Antonin 1928 0 CZE U20 4 31
52 Kociscak Jiri 2033 2052 CZE U18 4 31
53 Krivanek Vladimir 2068 2078 CZE U20 4 29,5
54 Hejl Jaroslav 2096 1987 CZE U18 4 29,5
55 Zeman Arnost MUDr. 2075 2091 CZE 4 28,5
56 Pavlis Jaromir RNDr. 2096 2114 CZE 4 26,5
57 Umanec Filip 2155 2138 CZE U20 4 25,5
58 Karasek Lukas 2125 2072 CZE U20 4 25
59 Hlavac Rudolf Ing. 2135 2151 CZE 4 22,5
60 Simunek Filip 2073 2072 CZE U18 3,5 31,5
61 Ruzicka Milan 2122 2092 CZE 3,5 31
62 Postupa Martin 1843 1890 CZE U18 3,5 29,5
63 Havlik Jindrich 1828 0 CZE U18 3,5 29
64 Postupa Pavel 2055 2073 CZE U18 3,5 29
65 Partl Ondrej 1949 1950 CZE U20 3,5 28
66 Riman Vaclav 1842 1993 CZE U20 3,5 27,5
67 Rousar Zdenek 2005 2043 CZE 3,5 25
68 Stukner Simon 2130 2001 CZE U18 3 29,5
69 Vicar Petr 1919 0 CZE U20 3 29,5
70 Uricar Jakub 1982 2042 CZE U18 3 28,5
71 Vanek Marian 1760 1778 CZE U18 3 28,5
72 Gablech Imrich 1874 1854 CZE U18 3 28
73 Vaclavik Ales 1912 1934 CZE U18 3 27,5
74 Svoboda Vaclav 1968 1989 CZE U18 2,5 29,5
75 Rychna Lukas 1934 0 CZE U18 2,5 27,5
76 Vachtfeidl Petr Ing. 2087 2124 CZE 2,5 25,5
77 Svagerka Michal 1945 0 CZE U20 2,5 24
78 Klecker Tadeas 1899 1832 CZE U18 2,5 22
79 Konstacky Matej 2048 1964 CZE U18 2 26

Mistrovství ČR žen a Mistrovství ČR juniorek do 18 a 20 let

Poř. Titul Jméno EloF EloN FED Kat. Body MBh
1 WFM Kubikova Alena 2096 2084 CZE U18 7 34
2 Balkova Anna 1983 1970 CZE U18 6,5 34
3 WIM Blazkova Petra 2246 2276 CZE 5,5 33
4 Kulovana Eva 2153 2137 CZE U20 5 36
5 Pertlova Sona 2093 2086 CZE U18 5 35,5
6 Mareckova Martina 1839 0 CZE U18 5 29,5
7 Fastova Karolina 1807 0 CZE U20 5 28,5
8 Nemcova Katerina 2158 2101 CZE U18 4,5 35
9 Stodolova Kristyna 1991 2025 CZE U20 4,5 34,5
10 Valickova Martina 2062 2057 CZE U20 4,5 29
11 Gallinnisova Vaclava 1987 2062 CZE 4,5 28,5
12 WFM Mozna Eva 1984 2054 CZE 4 28
13 Nemcova Kristyna 2101 2009 CZE U18 3,5 28,5
14 Krejcova Katerina 1985 2037 CZE 3 29
15 Umancova Barbora 1810 0 CZE 2,5 29
16 Novosadova Kristyna 1896 0 CZE U18 2 29,5

Open Vysočina 2005

Poř. Titul Jméno EloF EloN FED Kat. Body Bh MBh
1 FM Kantorik Marian 0 2342 SVK 7 52,5 41
2 Mlynek Petr 2208 2254 CZE S60 6,5 51,5 40
3 Perez Aleman Pedro Tom s 0 2135 ESP 6,5 46 37,5
4 IM Kotan Ladislav 0 2363 SVK 6,5 45 34,5
5 Golcman Evgeny 0 2296 RUS S60 6 54 42,5
6 Lorenc Oldrich 2150 2201 CZE 6 50 39
7 Macicek Jan 2138 2149 CZE 6 49 38,5
8 Stehlik Jiri 2057 2076 CZE 6 49 38,5
9 Fernandez Manrique Agustin 0 2104 ESP 6 47,5 36,5
10 Belohlavek Petr 2182 2189 CZE 6 47,5 36,5
11 Machin Arbelo Pedro Alexis 0 2023 ESP 6 40 31,5
12 Cerjak Andrej 0 2032 SLO 5,5 45 35
13 Splichal Petr Mgr. 1931 2032 CZE 5,5 40 30,5
14 Brauer Christian 0 2144 GER 5 47,5 37,5
15 Snorek Milan Ing. 2172 2219 CZE S60 5 47 36,5
16 Krondraf Karel 2126 2142 CZE 5 46,5 36
17 Hacaperka Michal Ing. 1939 1915 CZE 5 41,5 32
18 Horyna Josef 1944 1958 CZE S60 5 40,5 31,5
19 Tesar Jan JUDr. 2095 2105 CZE 4,5 44,5 35
20 Riha Otmar Ing. 1972 1975 CZE 4,5 44,5 34,5
21 Broz Pavel 1958 2056 CZE 4,5 44 34
22 Chalupecky Vladimir 1963 2055 CZE 4,5 43,5 34,5
23 Vala Filip 1874 1834 CZE U16 4,5 41,5 33
24 Somer Jakub 1810 0 CZE 4,5 40,5 32,5
25 Lesinski Zdzislaw 0 1957 POL 4,5 40,5 31,5
26 Rosecky Jan 1977 0 CZE 4,5 39,5 30,5
27 Lausman Petr 1880 0 CZE 4,5 34,5 27,5
28 Holata Miroslav 1773 0 CZE 4,5 33,5 24,5
29 Vojacek Zdenek Ing. 1887 2005 CZE 4 44 35
30 Matous Radek Ing. 1920 1994 CZE 4 41 32,5
31 Dospisil Patrik 1997 2031 CZE 4 40 31,5
32 Muehlhan Klaus 0 1896 GER S60 4 38 30
33 Svoboda Karel 1675 0 CZE U16 4 37,5 29
34 Bukacek Lubomir 1762 0 CZE 4 36,5 28,5
35 Zdrazil Bohumir Ing. 1897 1984 CZE S60 4 34,5 26,5
36 Ondrak Marek 1690 0 CZE 4 33,5 26
37 Hruby Vaclav Ing. 1836 1903 CZE S60 3,5 38 29,5
38 Bazala Vladimir 1661 0 CZE S60 3,5 37,5 30
39 Fiser Rudolf 1612 0 CZE S60 3,5 35 28,5
40 Broz David 1416 0 CZE U16 3,5 32,5 25,5
41 Stukheil Martin 1473 0 CZE U16 3 35,5 28
42 Reichel Tomas 1650 0 CZE U16 3 33,5 26
43 Zuna Zdenek 1764 0 CZE 3 30,5 24,5
44 Simon Adam 1100 0 CZE U16 2,5 35,5 27,5
45 Kaser Jiri 1291 0 CZE U16 2,5 32 25,5
46 Kriz Martin 1383 0 CZE 2 34 28
47 Jezkova Martina 1200 0 CZE U16 2 28,5 22
48 Svojanovsky Tomas 1637 0 CZE U16 0,5 38 30

Turnaj družstev krajských reprezentací (100 let šachu)

P. Tým Body
1 Moravskoslezsky kraj 85,5
2 Liberecky kraj 82
3 Pardubicky kraj A 78,5
4 Jihomoravsky kraj 66
5 Kraj Vysocina A 62
6 Ustecky kraj 61
7 Kralovehradecky kraj 59
8 Stredocesky kraj A 52
9 Stredocesky kraj B 45,5
10 Kraj Vysocina B 31,5
11 Pardubicky kraj B 31
12 Kraj Vysocina C 6

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑