1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2006-2007
  4. Vysočina

Výsledky ročníku

Open Vysočina 2006

Polofinále Mistrovství ČR mužů a Mistrovství ČR juniorů do 18 a 20 let

Poř. Titul Jméno EloF EloN FED Kat. Body MBh Bh
1 IM Simacek Pavel 2492 2500 CZE 7,5 41 52
2 GM Polak Tomas 2482 2473 CZE 6,5 42 52,5
3 IM Cvek Robert 2505 2509 CZE 6,5 39,5 51,5
4 IM Jirka Jiri 2336 2372 CZE 6,5 38 49,5
5 GM Vokac Marek Ing. 2512 2498 CZE 6,5 37,5 49,5
6 IM Zpevak Pavel 2400 2377 CZE 6,5 37 47
7 IM Biolek Richard Mgr. 2413 2440 CZE 6 41 53
8 Kociscak Jiri 2133 2116 CZE U18 6 37,5 48,5
9 IM Talla Vladimir 2416 2426 CZE 6 36 46
10 Kanovsky David 2378 2368 CZE 5,5 38 48
11 Priborsky Ivo 2352 2331 CZE 5,5 37,5 45,5
12 GM Kalod Radek 2468 2512 CZE 5,5 36,5 47
13 IM Neuman Petr 2416 2413 CZE 5,5 36 47
14 Priborsky Jan 2329 2337 CZE U20 5,5 35 45,5
15 FM Cifka Stanislav 2345 2342 CZE U20 5,5 34 43,5
16 GM Meduna Eduard 2406 2425 CZE 5,5 33,5 44,5
17 Biolek jun. Richard 2288 2304 CZE U18 5,5 33,5 44
18 Borkovec Milan Mgr. 2266 2248 CZE 5,5 33 43
19 IM Pisk Petr 2379 2376 CZE 5,5 33 42
20 Smistik Milan 2338 2378 CZE 5,5 31 40
21 Krcal Michal 2243 2206 CZE U18 5 35 45
22 Siebenburger Vlastimil 2109 2134 CZE 5 31,5 39,5
23 FM Jasny Stanislav 2343 2325 CZE 5 31 40
24 WIM Cedikova Katerina 2226 2199 CZE 5 29,5 39,5
25 Hejl Jaroslav 1966 2078 CZE U20 5 28,5 37
26 IM Freisler Pavel 2305 2306 CZE 4,5 36,5 46
27 Karasek Lukas 2186 2102 CZE U20 4,5 36,5 45
28 Stukner Simon 2026 2047 CZE U18 4,5 36 45
29 Cerveny Petr 2289 2323 CZE U20 4,5 36 45
30 Krejci Jan 2117 2078 CZE U18 4,5 35 42
31 Horak Jiri 2212 2226 CZE 4,5 33,5 43,5
32 Balhar Jan 2225 2311 CZE U20 4,5 33,5 43
33 Pokrupa Marek Ing. 2181 2142 CZE 4,5 33 41,5
34 Fojtu Petr 2118 2121 CZE U20 4,5 31,5 42,5
35 Rojicek Vojtech 2224 2235 CZE U18 4,5 31,5 41
36 Vrana Jan 2229 2162 CZE U20 4,5 30,5 39,5
37 Roubalik Jakub 2131 2062 CZE U18 4,5 28 37,5
38 Postupa Pavel 2142 2073 CZE U20 4 31,5 41
39 Cuhra Martin 2075 1996 CZE U18 4 30,5 37,5
40 Havlik jun. Jan 2273 2289 CZE U20 4 29 38,5
41 Uricar Jakub 2102 2040 CZE U18 4 28,5 38
42 Kucera Petr 2091 0 CZE U20 4 28 35,5
43 Jancarik Joel 2085 0 CZE U18 4 23,5 30,5
44 Bilek Martin 1935 1828 CZE U18 3,5 30,5 38
45 Kozlicek Lubomir 2171 2180 CZE 3,5 30,5 37,5
46 Fojtu Jan 2059 2014 CZE U18 3,5 30,5 37,5
47 Postupa Martin 1941 1930 CZE U18 3,5 28,5 35
48 Pavlis Jaromir RNDr. 2074 2083 CZE 3,5 27,5 36,5
49 Rychna Lukas 2039 2053 CZE U18 3,5 26 35,5
50 Vanek Marian 1946 1843 CZE U20 3,5 26 33,5
51 Horak jun. Karel 2006 0 CZE U18 3,5 26 33,5
52 Rabatin Jakub 1976 0 CZE U18 3,5 24,5 31
53 Partl Ondrej 1911 1982 CZE U20 3 28,5 35,5
54 Postupa sen. Pavel 2109 2108 CZE 3 27,5 37
55 Oresky Jan 2073 2006 CZE U18 3 27 35
56 Klecker Tadeas 2037 1955 CZE U18 3 27 34
57 Sochorova Jana 1888 1761 CZE U18 3 24 31,5
58 Vala Filip 1974 1905 CZE U18 3 23,5 30,5
59 Stukheil Martin 1941 1952 CZE U18 2,5 21,5 28
60 Lesak Jiri 1748 0 CZE U18 2 25 32
61 Ruzicka Ales 1954 1929 CZE U18 2 24 30
62 Vacek Miroslav 1986 0 CZE U20 1,5 22,5 28,5

Mistrovství ČR žen a Mistrovství ČR juniorek do 18 a 20 let

Poř. Jméno Elo FED Body SB.
1 WFM Kulovana Eva 2199 CZE 7 27,75
2 WFM Pertlova Sona 2102 CZE 7 25,5
3 Nemcova Katerina 2169 CZE 6,5 22,75
4 Novosadova Kristyna 1985 CZE 6,5 22,25
5 Balkova Anna 2014 CZE 5 15,5
6 Mareckova Martina 1941 CZE 4,5 16
7 Nemcova Kristyna 2022 CZE 4 10,75
8 Krejcova Katerina 2002 CZE 3,5 7,5
9 Prokopova Jirina 1648 CZE 1 0
10 Vranova Jarmila 1868 CZE 0 0

Open Vysočina 2006

Poř. Jméno EloF EloN FED Kat. Body Bh
1 Vasut Karel 2145 2165 CZE 7,5 50
2 Golcman Evgeny 0 2317 RUS S60 7 53
3 Pagerka Martin 0 1948 SVK U16 6,5 49,5
4 Vecera Pavel 2071 2156 CZE 6,5 49,5
5 Jancarik Antonin 2040 2018 CZE 6,5 48
6 Mlynek Petr 2176 2151 CZE S60 6,5 44,5
7 Krondraf Karel Ing. 2134 2136 CZE 6 50,5
8 Tesar Jan JUDr. 2085 2117 CZE 6 48,5
9 Smejc Jiri 1926 1855 CZE 6 42
10 Lausman Petr 2050 2050 CZE 6 41,5
11 Kucera Jaroslav 1975 0 CZE 6 39,5
12 Bradac Roman 2017 2049 CZE 5,5 46,5
13 Vojacek Zdenek 1865 2019 CZE 5,5 46
14 Svoboda Ivo 2024 2055 CZE 5,5 46
15 Stehlik Jiri 2123 2134 CZE 5,5 43
16 Fiala Jan 1994 1998 CZE 5,5 43
17 Kaplan Daniel 2066 2073 CZE 5 50
18 Majerik Vladimir 1909 2040 CZE 5 47,5
19 Snorek Milan Ing. 2159 2201 CZE S60 5 45
20 Kellner Petr 1891 1962 CZE 5 44
21 Hacaperka Michal Ing. 1939 1949 CZE 5 43
22 Kastner Kamil 1914 1986 CZE 5 41,5
23 Pukl Rostislav 1922 1898 CZE 5 40,5
24 Vrban Damir 0 2130 AUT 5 38
25 Jelinek Vaclav 2066 2130 CZE 4,5 48,5
26 Mezlik Stanislav 1872 0 CZE 4,5 45,5
27 Bilek Roman 1995 2080 CZE 4,5 44
28 Hromada Frantisek 1746 0 CZE 4,5 42,5
29 Kolasin Jan 1523 0 CZE U16 4,5 42,5
30 Machala Miroslav 1770 0 CZE 4,5 42
31 Hruby Vaclav Ing. 1818 1856 CZE S60 4,5 41,5
32 Horyna Josef 1887 1957 CZE S60 4,5 41,5
33 Janovsky Martin 1987 1856 CZE 4,5 41
34 Cermak Michal 1546 0 CZE U16 4,5 38,5
35 Oburka Vladislav 1843 1713 CZE 4,5 38,5
36 Seidl Stepan 1706 0 CZE U16 4,5 38
37 Kolomaznikova Barbora 1737 0 CZE U16 4,5 35,5
38 Bazala Vladimir 1677 0 CZE S60 4 43
39 Valesova Sarka 1885 1908 CZE U16 4 39,5
40 Kocourkova Zuzana 1633 0 CZE U16 4 39,5
41 Seidl Antonin 1796 0 CZE U16 4 38
42 Beranek Ondrej 1362 0 CZE U16 4 32
43 Benak Jaroslav 1892 1864 CZE 4 31,5
44 Novotny Petr 1550 0 CZE U16 4 29
45 Horak sen. Karel 1739 1786 CZE 3,5 37,5
46 Nytrova Adela 1693 0 CZE U16 3,5 36,5
47 Brazda Antonin 1828 1928 CZE S60 3,5 35
48 Bukacek sen. Lubomir 1710 0 CZE 3,5 34
49 Michalko Peter 0 1531 SVK U16 3 40
50 Simon Adam 1466 0 CZE U16 3 39,5
51 Kaser Jiri 1367 0 CZE U16 3 38
52 Novotny Leos 1727 0 CZE 3 38
53 Michalek Miroslav JUDr. 1881 2017 CZE 3 36,5
54 Ruzickova Helena Mgr. 1522 0 CZE S60 3 35
55 Broz David 1409 0 CZE U16 2,5 31
56 Fiser Rudolf PHDr. 1618 0 CZE S60 2,5 30,5
57 Cermak Jakub 1260 0 CZE U16 2,5 29,5
58 Havlickova Alice 1550 0 CZE 2 29
59 Jezek Zdenek 1550 0 CZE 1,5 38
60 Stvan Marek 1526 0 CZE 1,5 34,5
61 Trmac Radek 1689 0 CZE 0 39,5

Mistrovství ČR krajských reprezentací

Por. Tým Part. + = - Body SB.
1 Pardubicky kraj A 9 8 0 1 69,5 332,5
2 Liberecky kraj 9 6 0 3 60,5 215
3 Kralovehradecky kraj 9 6 0 3 53,5 230,5
4 Jihomoravsky kraj 9 6 0 3 51,5 233
5 Kraj Vysocina A 9 4 1 4 48,5 158,5
6 Ustecky kraj 9 6 0 3 48 264
7 Stredocesky kraj 9 3 1 5 42,5 116
8 Kraj Vysocina C 9 1 2 6 27 60,25
9 Pardubicky kraj B 9 1 2 6 26 73
10 Kraj Vysocina B 9 0 2 7 23 34,25

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑